Odkryj swoje wartości

Creative 2023 03 06 1678047933

Usługa, która jest idealna dla każdego, kto chce zbudować silny związek ze swoim partnerem. 🙌🏼 Dzięki tej usłudze możesz łatwo odkryć swoje wartości i wartości swojego partnera. To niesamowity sposób na stworzenie solidnego fundamentu pod wspólną przyszłość! Ta usługa jest obowiązkowa dla każdego, kto chce, aby ich związek trwał. ❤️ Sprawdź już teraz!

Jest to usługa, która pomoże Ci i Twojemu partnerowi odkryć i zdefiniować Wasze wartości oraz dopasować je do siebie. W oparciu o specjalnie opracowane metody, pozwoli Wam odkryć, co jest dla Was najważniejsze w życiu i w związku.

Ta usługa to nie tylko określenie wartości dla każdej z osób, ale także znalezienie wspólnych płaszczyzn i wartości, które pozwolą Wam na budowanie solidnych podstaw dla Waszej przyszłości razem. Dzięki temu, zyskacie jasność w swoich celach i planach, co pozwoli Wam skupić się na ich osiągnięciu i na rozwijaniu swojego związku.

Metoda opiera się na jakościowym teście logoterapeutycznym, pozwoli Wam na odkrycie swojego potencjału i uzyskanie większej satysfakcji ze swojego życia. Oferuję indywidualną sesje, w trakcie której uzyskacie analizę wsparcie i porady, które pomogą Wam w rozwoju Waszego związku.

Dowiedz się, jakie wartości są ważne dla Ciebie i Twojego partnera i zbudujcie silne fundamenty dla Waszej przyszłości razem – skorzystaj z naszej usługi i zacznijcie rozwijać Wasz związek już dziś!

Usługa to:

  • 1 godzina – spotkanie z pierwszym z partnerów
  • 1 godzina – spotkanie z drugim z partnerów
  • 1 godzina – wspólne spotkanie

Koszt to 500 zł

Również online

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *