O mnie

Nazywam się Maciej Kryczka, jestem terapeutą w nurcie logoterapii.

Jeśli szukasz specjalisty, który pomoże Ci w radzeniu sobie z trudnościami, takimi jak zagubienie, depresja, lęki, zaburzenia emocjonalne, brak sensu czy trudności w relacjach międzyludzkich, to jestem być może dla Ciebie odpowiednią osobą. Zawsze stawiam klienta na pierwszym miejscu, zapewniając mu bezpieczne i zaufane środowisko do pracy nad sobą. 

Jeśli chciałbyś, aby ktoś Cię wysłuchał, bez przerywania, bez doradzania, bez oceniania, to również jestem dla Ciebie. 

Oprócz pracy terapeutycznej od lat prowadzę warsztaty dotyczące; komunikacji interpersonalnej, wypalenia zawodowego, braku motywacji, autorskie warsztaty dla par. Swoje programy realizuję między innymi we współpracy z  instytucjami i organizacjami jak: CIS, KIS, Policja, MOPS, OSP, DPS, Organizacjami pozarządowymi:  Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego (FOSa), Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Fundacja Nexus, Stowarzyszenie Nasza Wieś Frączki i wiele innych, a także na zlecenie Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Programu Zdrowia.

Psychoterapia olsztyn
Fot. Joanna kryczka

Moja droga do psychoterapii nie była standardowa. Już jako dojrzały człowiek zdecydowałem się podążać za swoimi zainteresowaniami i pasjami i zawodowo zająć się tym, co jednocześnie pozwala mi realizować wartości, które są dla mnie w życiu ważne.

Moje wykształcenie to między innymi: Logoterapeuta (III wiedeńska szkoła psychoterapii. Pomyślnie ukończyłem pełne szkolenie z zakresu Logoterapii i Analizy Egzystencjalnej oraz jestem akredytowanym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Logoterapii i Analizy Egzystencjalnej przy Instytucie Viktora Frankla w Wiedniu), socjolog, trener komunikacji interpersonalnej (również opartej o porozumienie bez przemocy – NVC), ZenCoaching, mediator.  Ciągle rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, aby oferować praktyczne i skuteczne podejście do psychoterapii.  Przestrzegam kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W mojej pracy kładę nacisk na autentyczność, bliskość życia oraz to, aby moje działania miały sens dla mnie i dla ludzi, z którymi pracuję. Oferuję Ci miejsce, w którym możesz bezpiecznie i skutecznie pracować nad swoimi problemami i odnajdywać siebie samego.