O mnie

   Poznawanie siebie, szukanie prostoty życia, pytanie jak być pożytecznym dla innych? – zagadnienia te doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem i zajmuję się terapią.  

  Jako dojrzały człowiek mogłem pozwolić sobie, aby zawodowo zająć się tym czym chcę, nie po to aby przeżyć, lecz po to by robić to co jest zgodne ze mną, co ma dla mnie wartość i sens. 

psychoterapia Olsztyn
fot. Joanna Kryczka

   Wiele lat nauki i praktyki pozwoliły mi na wypracowanie własnej drogi terapeutycznej, która opiera się przede wszystkim na logoterapii (Viktor Emil Frankl) oraz komunikacji NVC (Marshall Rosenberg) .

   Ukończyłem m.in.:

  • studia socjologii – specjalność nowe media
  • kursy komunikacji bez przemocy NVC
  • kurs mediatora 
  • szkołę coachingu (ZenCoaching – Kare Landfald)
  • studium Logoterapii (Instutute Biofeedback and Noo-Psychosomatic) zakończony certyfikatem: Logoterapeuta o specjalizacji Psychoterapia Integralna: Noo-Psychoterapia

     Ciągle poszerzam swoją wiedzę, korzystam z superwizji, rozwijam się. Przede wszystkim zależy mi na tym, aby to co oferuję było praktyczne i bliskie życia. Zależy mi na autentyczności oraz na tym aby to co robię miało sens dla mnie i dla ludzi, których spotykam na swej terapeutycznej drodze.